+380 44 33-99-313, +380 44 33-99-323

Каталог продукции

Новости
Интервью с Юрием Собко, основным владельцем компании БиоТестЛаб 13.06.2019
Розвиток і вдосконалення Biotestlab 09.06.2019

Відома компанія «БіоТестЛаб» відзначає цього року свій 30-річний ювілей. Нині в портфелі компанії — високі технології, загартовані часом.

Науково-практичний семінар Сучасний погляд на проблеми молочного бізнесу 18.04.2019

Увага! Семінар для фахівців ветеринарної галузі!

Замислюєтесь над тим, як виростити здорове поголів'я корів, підвищити надої та поліпшити рентабельність господарства?

24.04.2019 р. Veteco запрошує ветеринарних лікарів-практиків, фахівців у галузі тваринництва, всіх зацікавлених осіб  на одноденний Науково-практичний семінар: «Сучасний погляд на проблеми молочного бізнесу».

Реклама
images baner

Розвиток і вдосконалення Biotestlab

Відома компанія «БіоТестЛаб» відзначає цього року свій 30-річний ювілей. Нині в портфелі компанії — високі технології, загартовані часом.

Широкий асортимент продукції, суворі вимоги до якості, постійне професійне вдосконалення — це ті основні принципи діяльності компанії, що забезпечили їй переваги в жорсткій конкурентній боротьбі й дозволили завойовувати довіру ветеринарних лікарів в Україні.

Біографія «іменинника»

Листопад 1989 року — засновано науково-виробниче підприємство «Біо-Тест-Лабораторія».

У 1990–1994 рр. — розробка й виробництво вакцин і діагностичних тестів. Під керівництвом професора Віталія Олександровича Сергєєва розроблені й запущені у виробництво вакцини проти хвороби Ауєскі для хутрових звірів, перша в країнах СНД маркована вакцина проти хвороби Ауєскі свиней, вакцина проти хвороби Тешена свиней, проти парвовірусної хвороби, класичної чуми свиней, діагностичні тест-системи для діагностики хвороби Ауєскі.

1995–2000 рр. — створення ветеринарного сервісу для клієнтів. Дистрибуція продукції провідних закордонних компаній.

2001–2005 рр. — розроблено першу вітчизняну вакцину для птахів проти хвороби Ньюкасла зі штаму Ла-Сота, засновану на СПФ-технології.

2001 рік — створено першу в Україні та країнах СНД діагностичну лабораторію, яка сертифікована відповідно до вимог стандарту ISO/IEC 17025 іноземним органом сертифікації (2002). У 2003 році лабораторія отримала від Державного комітету ветеринарної медицини України офіційне повноваження на проведення лабораторної діагностики хвороб тварин і птиці. Організовано «Центр сучасної діагностики» (ЦСД).

2005–2008 рр. — освоєно виробництво вакцини проти бешихи свиней і вакцини «Меварекс» проти міксоматозу кроликів (за технологією словацької фірми MEVAK). Розроблено та впроваджено у виробництво тест-системи для діагностики КЧС, вакцину проти геморагічної хвороби кроликів, комплексну вакцину для кроликів проти міксоматозу і ГХК.

2009 рік — розпочато виробництво хіміотерапевтичних препаратів. Створено лінійку оральних і ін’єкційних антибіотиків, антигельмінтиків, а також засобів гігієни та дезінфекції.

2009 рік — розроблено лінійку вакцин для птиці, освоєно їх виробництво. Вакцини проти хвороби Гамборо, Ньюкасла, СЗЯ, інфекційного енцефаломієліту й віспи птиці, проти хвороби Марека для бройлерів. За кордоном придбано торгові марки вакцин для птиці — Полімун, свиней — Суімун, кроликів — Лапімун, ВРХ — Бовімун. Разом із ними придбано й низку ноу-хау для вдосконалення технології виробництва вакцин. Сертифікація за міжнародним стандартом ISO 9001:2008.

2010 рік — виведено на ринок дезінфектант Віросан.

2011 рік — реконструкція та модернізація виробництва.

2012–2015 рр. — реструктуризація, в результаті якої виділено компанії — самостійні юридичні особи: науково-виробниче підприємство «БіоТестЛаб» і торговий дім «ВЕТЕКО». «БіоТестЛаб» фокусується на розробці й виробництві ветеринарних препаратів. Центр ветеринарної діагностики (ЦВД) стає незалежною компанією. Створено унікальний комплексний антибіотик для орального застосування — Триколін (енрофлоксацин + триметоприм + колістин).

2014 рік — завершено проектування науково-виробничого ветеринарного комплексу «БіоТестЛаб», до складу якого входить науково-дослідна група, сучасне виробництво ветеринарних препаратів, підрозділ забезпечення якості, група наукових консультантів для ветеринарного супроводу, департамент логістики й торговий дім.

2015 рік — початок виробництва аутогенних вакцин. Освоєно виробництво фармацевтичних препаратів у формі суспензій: Кламоксан, Амоксан-150, Енроксан-Макс, Цефтіфур-50.

2016–2018 рр. — вихід ветеринарних препаратів виробництва «БіоТестЛаб» на міжнародні ринки. Лінійка вакцин для птахівни-цтва зареєстрована й успішно застосовується у Єгипті, Казахстані, Іраку й Узбекистані. Великий асортимент вакцин і фармпрепаратів широко використовують на ринках Оману, Катару, Афганістану, Бахрейну, Камеруну, Грузії й інших країн. Участь «Біо-ТестЛаб» у міжнародній виставці VIV MEA (Середній Схід і Африка) в Абу-Дабі.

2017 рік — розроблено й зареєстровано унікальні та наукомісткі продукти. Релакс — єдиний в Україні препарат у вигляді колоїдного розчину серед препаратів для наркозу для домашніх тварин. Рабітест РІФ — набір глобулінів антирабічних флуоресцентних для діагностики вірусу сказу.

2018 рік — розпочато виробництво препарату Бовімун 4 — комбінованої 4-валентної вакцини проти респіраторно-репродуктивного комплексу захворювань ВРХ і завершено розробку 3-валентної вакцини проти сальмонельозу птиці — Полімун Сальма.

2019 рік — перша в Україні зареєстрована вакцина проти вірусу геморагічної хвороби кроликів Лапімун ГБК-2, в складі якої два штами вірусу ГХК. «БіоТестЛаб» починає постачання своєї продукції в Непал, проводить процедуру реєстрації своїх препаратів у Пакистані, Кувейті, Марокко та В’єтнамі.

Компанія сьогодні

Сьогодні «БіоТестЛаб» має у своєму портфелі близько 100 зареєстрованих ветеринарних препаратів, із них — 34 вакцини для птиці, свиней, великої рогатої худоби та кролів. Загалом компанія виробляє понад 100 ветеринарних препаратів, серед яких 17 найменувань — це аутогенні вакцини. Усього форм випуску понад 300, різні дозування та види фасування забезпечують нашим клієнтам широкий вибір рішень і зручність застосування.

У кожній групі препаратів є унікальні лінійки та продукти. Зокрема, це повна лінійка вакцини проти хвороби Гамборо, хвороби Ньюкасла, СЗЯ, інфекційного енцефаломієліту і віспи птиці, проти хвороби Марека для бройлерів й ін. Віросан Макс — сертифікований український дезінфектант проти африканської чуми свиней. Ми пишаємося тим, що наше виробництво є унікальним для України, а за асортиментом вакцин входить до двадцятки світових лідерів. Виробництво вакцин належить до високих технологій. У світі виробляють вакцини тільки близько півтори сотні підприємств. Науковий потенціал компанії — команда професіоналів, учених і аспірантів. Це — науковий департамент, що розробляє ветеринарні препарати, наповнюючи продуктовий портфель компанії. Ми розвиваємо науково-виробничу школу з підготовки персоналу, передаємо молодим фахівцям знання й компетенцію. Завдяки високому науковому потенціалу щорічно розробляємо і реєструємо близько 10 нових препаратів і удосконалюємо стільки ж наявних у серійному виробництві.

«БіоТестЛаб» володіє наукомісткими технологіями; низка препаратів, їх склад та/або технології запатентовано. Виробництво компанії «БіоТестЛаб» працює відповідно до міжнародного стандарту GMP і сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015. Німецька компанія DQS, що підтверджує міжнародні сертифікати ISO 9001:2015, високо оцінила не лише виробництво «БіоТестЛаб», а й процес розробки вакцин і хіміко-фармацевтичних препаратів.

Виробничі потужності «БіоТестЛаб» дозволяють забезпечувати клієнтів асортиментом вакцин і фармпрепаратів для різних видів тварин у великих обсягах. Так, за 2018 рік було вироблено понад 2 млрд доз вакцин для птиці лінійки Полімун. У 2018–2019 рр. практично всі свинарські господарства прищеплювалися проти класичної чуми свиней нашою вакциною Суімун КЧС, і більшість із них також вакциною Суімун Ері проти бешихи свиней; 40% кроликів в Україні захищено вакцинами лінійки Лапімун; понад 30% ринку тваринницьких і птахівничих підприємств користуються нашими дезінфектантами.

Майбутнє компанії «БіоТестЛаб» ми пов’язуємо з розвитком науки, інноваційних технологій і плануємо створення нового науково-виробничого комплексу, до складу якого входитиме новий завод. Сьогодні ведемо переговори з інвесторами про його будівництво.

Підбиваючи підсумки за 30 років роботи, ми упевнено говоримо, що нашим головним завданням завжди був і буде постійний розвиток і вдосконалення національного виробництва ветеринарних препаратів, зокрема вакцин, щоб відповідати найвищим очікуванням наших клієнтів.

Ми вдячні всім співробітникам нашої команди! Дякуємо нашим партнерам, клієнтам і колегам за плідну співпрацю й наші спільні досягнення!

Шановні партнери та клієнти, ми раді працювати для вас і разом із вами!

Читати версію статті в форматі PDF